Twórczość Astrid Lindgren

Niektórzy ludzie, gdy dowiedzą się, że będą mieć dziecko, marzą o zajęciach baletowych lub grach w baseball z ich maluchami. Miałem wizje czytania wspaniałych książek dla siebie. Czytam książki obrazkowe i planszówki wielokrotnie przez ostatnie 5,5 roku i wreszcie…. Tak, KOŃCZOWO moja dziewczyna i ja czytamy razem powieść. Czy jestem podekscytowany? Założę się! Rodzaj pytania, czy ten dzień kiedykolwiek by się tu dostać.

To jest tak zabawne, ponieważ te wizje z okresu przedszkolnego nigdy nie są bardzo dokładne i nie do końca okazuje się, jak sobie wyobrażasz, że będą. Nigdy bym się nie domyślił, że książka pdf dzieci z bullerbyn będzie pierwszą, którą mój maluch pozwoliłby mi przeczytać bez wielu zdjęć w niej. Próbowałem Pippi Longstocking, Mały Książę, Smok mojego Ojca i z tego czy innego powodu byli nie do pomyślenia. (te są jednak nadal na mojej liście) To zabawne, bo ta książka, ta, która uchwyci moją małą, jest o prawie niczym. Nie ma bohatera, nie ma niebezpieczeństwa, nie ma konfliktu w tej książce. Jest o małej dziewczynce o imieniu Lisa, która mieszka ze swoimi dwoma braćmi w wiosce w Szwecji, gdzie iść do szkoły i świętować święta z sąsiednimi dziećmi.

Może to jest prawdziwy blask tego wszystkiego. Od tamtej pory się śmiałem, bo w porównaniu z wieloma, które przeczytałem, książka ta była bardzo nudna, ale ona zjadła ją. Ale potem, dziś zabrałem moje małe dziewczynki do banku na gotówkę w ich oszczędności w skarbonce, aby mogły kupić zabawkę, której obie chciały bardzo źle przez ostatni miesiąc. Ta wycieczka, która jest dla mnie codziennym rodzajem rzeczy, była dla dziewcząt tak wyjątkowa; z całkiem banku, gdzie naprawiono jej zgrany dolarowy paragon i oddano jej prawie magiczne papierowe pieniądze w zamian za jej torbę pełną monet, na dół do sklepu z zabawkami, gdzie podała pieniądze dla siebie i dostała nową zabawkę. Dzień dla niej był cudowny, niesamowity, niesamowity i wszelkiego rodzaju interesujący.

Może po prostu może wszystko jest przygodą dla dzieci w tym wieku. Może po prostu może nie potrzebowała smoków, dziewcząt silniejszych niż 10 mężczyzn, czy obcych postaci książęcych, aby zwrócić na siebie uwagę, bo każdy dzień jest nowy i ciekawy. Spacer do szkoły, zabawa z przyjaciółmi JEST przygodą i jakoś mi tego brakowało. Miła praca Pani Lindgren, myślę, że dostałeś to dawno temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*