The Boy – recenzja

Film przedstawia historię młodej amerykanki, która wyjeżdża do Anglii, aby odciąć się od agresywnego męża. Znajduje pracę jako niania na dworku państwa Heelhire, który znajduje się na kompletnym uboczu z dala od cywilizacji. Czasami zagląda tam tylko miejscowy dostawca Malcolm, który zostaje adoratorem Grety.

Kobieta ma za zadanie opiekować się ośmioletnim synem starszego małżeństwa, który de facto okazuje się porcelanową lalką. I tu pojawia się pierwsze skojarzenie do horroru, w którym główną role odgrywa lalka – Annabelle. Początkowo sceptycznie nastawiona Greta podejmuje się pracy i trzyma się wytyczonych zasad, które z czasem ją po prostu nudzą. Jak można łatwo przewidzieć lalka ożywa i zaczyna dokazywać.

Podirytowana i lekko przestraszona kobieta postanawia się dowiedzieć czegoś o Brahmsie. Okazuje się, że pewnego dnia chłopiec bawił się ze swoją przyjaciółką w lesie. Niedługo potem okazało się, że dziewczynka nie żyje. Przybyła na miejsce policja potwierdziła to, a w tym samym czasie zaczął płonąć dworek, w którym przebywał Brahms. Oczywiście chłopiec spłonął.

Wstrząśnięci rodzice walcząc z traumą po utracie dziecka zamawiają lalkę, która będzie wyglądała jak on. Dalszy rozwój sytuacji można również łatwo przewidzieć. Dziewczyna postanawia wypędzić z lalki złego ducha, co ostatecznie jej się udaje. The boy film online to nie jest wybitnie porywająca produkcja jednak może być alternatywą dla Annabelle, aczkolwiek niektóre wątki są łudząco do siebie podobne co sprawia, że film jest po prostu przewidywalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*